Y14870R20000B9R
MFR.Part #
Y14870R20000B9R
JLCPCB Part #
C6758525
Description
-65℃~+170℃ 1W 200mΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS