Y14870R19800D6R
MFR.Part #
Y14870R19800D6R
JLCPCB Part #
C7130024
Description
-65℃~+170℃ 198mΩ 1W Metal Foil Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS