Y14870R19300D0R
MFR.Part #
Y14870R19300D0R
JLCPCB Part #
C7130022
Description
-65℃~+170℃ 193mΩ 1W Metal Foil Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount