Y14870R14000D6R
MFR.Part #
Y14870R14000D6R
JLCPCB Part #
C7130017
Description
-65℃~+170℃ 140mΩ 1W Metal Foil Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS