Y14870R01620B0W
MFR.Part #
Y14870R01620B0W
JLCPCB Part #
C6013842
Description
-65℃~+170℃ 16.2mΩ 1W Metal Foil Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount