Y1481500R000B9L
MFR.Part #
Y1481500R000B9L
JLCPCB Part #
C1493954
Package
Plugin
Description
10W 500Ω Current Sense Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS