Y14812R00000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14812R00000B9L
JLCPCB Part #
C1496257
Package
Plugin
Description
10W 2Ω Current Sense Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS