Y147950R0000T9L
MFR.Part #
Y147950R0000T9L
JLCPCB Part #
C3418086
Package
TO-204AA
Description
-55℃~+150℃ 10W 50Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ TO-204AA Through Hole Resistors ROHS