Y14750R20000B9W
MFR.Part #
Y14750R20000B9W
JLCPCB Part #
C4202510
Package
SMD,9.5x9.3mm
Description
-65℃~+170℃ 200mΩ 3W ±0.1% ±10ppm/℃ SMD,9.5x9.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS