Y14750R10000B9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14750R10000B9R
JLCPCB Part #
C4104503
Package
SMD,9.5x9.3mm
Description
-65℃~+170℃ 100mΩ 3W ±0.1% ±10ppm/℃ SMD,9.5x9.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS