Y1467200R000D9L
MFR.Part #
Y1467200R000D9L
JLCPCB Part #
C1493266
Package
Plugin
Description
10W 200Ω Current Sense Resistor ±0.2ppm/℃ ±0.5% 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS