Y146710R0000J9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y146710R0000J9L
Description
10W 10Ω ±0.2ppm/℃ ±5% - Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS