Y145593R1000A9W
MFR.Part #
Y145593R1000A9W
JLCPCB Part #
C4223480
Description
-55℃~+150℃ 200mW 93.1Ω ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS