Y145580R6000B0W
MFR.Part #
Y145580R6000B0W
JLCPCB Part #
C4204266
Description
-55℃~+150℃ 200mW 80.6Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount