Y145570R6000A9R
MFR.Part #
Y145570R6000A9R
JLCPCB Part #
C4240857
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 200mW 70.6Ω ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS