Y1455681R000B9W
MFR.Part #
Y1455681R000B9W
JLCPCB Part #
C4257756
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 681Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS