Y1455640R000B0W
MFR.Part #
Y1455640R000B0W
JLCPCB Part #
C4135604
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 640Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount