Y14555R00000F0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14555R00000F0W
JLCPCB Part #
C4221276
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5Ω ±1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount