Y14555K86000D0W
MFR.Part #
Y14555K86000D0W
JLCPCB Part #
C3992653
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5.86kΩ ±0.5% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount