Y14555K62000A0W
MFR.Part #
Y14555K62000A0W
JLCPCB Part #
C4024509
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5.62kΩ ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount