Y145551R0000A0W
MFR.Part #
Y145551R0000A0W
JLCPCB Part #
C4025585
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 51Ω ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount