Y14554K99000T0R
MFR.Part #
Y14554K99000T0R
JLCPCB Part #
C4144274
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.99kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount