Y14554K22000T9R
MFR.Part #
Y14554K22000T9R
JLCPCB Part #
C4075743
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.22kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS