Y1455428R570A0R
MFR.Part #
Y1455428R570A0R
JLCPCB Part #
C4040386
Description
-55℃~+150℃ 200mW 428.57Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount