Y14553K66000T0W
MFR.Part #
Y14553K66000T0W
JLCPCB Part #
C4214401
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.66kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount