Y14553K66000T0R
MFR.Part #
Y14553K66000T0R
JLCPCB Part #
C3927239
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.66kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount