Y145530K0000T9W
MFR.Part #
Y145530K0000T9W
JLCPCB Part #
C4023624
Description
-55℃~+150℃ 200mW 30kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS