Y14552K49000T0W
MFR.Part #
Y14552K49000T0W
JLCPCB Part #
C4052247
Description
-55℃~+150℃ 2.49kΩ 200mW ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount