Y145527K5000A0W
MFR.Part #
Y145527K5000A0W
JLCPCB Part #
C4189359
Description
-55℃~+150℃ 200mW 27.5kΩ ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount