Y145524K0000T0R
MFR.Part #
Y145524K0000T0R
JLCPCB Part #
C4141971
Description
-55℃~+150℃ 200mW 24kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount