Y1455220R000A9R
MFR.Part #
Y1455220R000A9R
JLCPCB Part #
C4343136
Description
-55℃~+150℃ 200mW 220Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS