Y14551K98000A9R
MFR.Part #
Y14551K98000A9R
JLCPCB Part #
C4232371
Description
-55℃~+150℃ 1.98kΩ 200mW ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS