Y14551K18000T0R
MFR.Part #
Y14551K18000T0R
JLCPCB Part #
C4000795
Description
-55℃~+150℃ 1.18kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount