Y14551K16600A0W
MFR.Part #
Y14551K16600A0W
JLCPCB Part #
C4043837
Description
-55℃~+150℃ 1.166kΩ 200mW ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount