Y14551K10000T0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14551K10000T0R
JLCPCB Part #
C3960402
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 1.1kΩ 200mW ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount