Y14551K05000B0W
MFR.Part #
Y14551K05000B0W
JLCPCB Part #
C4102713
Description
-55℃~+150℃ 1.05kΩ 200mW ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount