Y1455193R710A0W
MFR.Part #
Y1455193R710A0W
JLCPCB Part #
C4020208
Description
-55℃~+150℃ 193.71Ω 200mW ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount