Y145517K8000T9R
MFR.Part #
Y145517K8000T9R
JLCPCB Part #
C4118058
Description
-55℃~+150℃ 17.8kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS