Y1455175R840A9R
MFR.Part #
Y1455175R840A9R
JLCPCB Part #
C4311820
Description
-55℃~+150℃ 175.84Ω 200mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS