Y145515K1500T0R
MFR.Part #
Y145515K1500T0R
JLCPCB Part #
C4011362
Description
-55℃~+150℃ 15.15kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount