Y145515K0000T9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y145515K0000T9R
JLCPCB Part #
C4105126
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS