Y145513K0726T9W
MFR.Part #
Y145513K0726T9W
JLCPCB Part #
C4036021
Description
-55℃~+150℃ 13.0726kΩ 200mW ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS