Y1455130R000Q0R
MFR.Part #
Y1455130R000Q0R
JLCPCB Part #
C4100680
Description
-55℃~+150℃ 130Ω 200mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount