Y145512K1000F0W
MFR.Part #
Y145512K1000F0W
JLCPCB Part #
C4293207
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 12.1kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±1% ±2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount