Y1455120R000Q9R
MFR.Part #
Y1455120R000Q9R
JLCPCB Part #
C3914880
Description
-55℃~+150℃ 120Ω 200mW ±0.02% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS