Y1455120R000B9W
MFR.Part #
Y1455120R000B9W
JLCPCB Part #
C3971685
Description
-55℃~+150℃ 120Ω 200mW ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS