Y145510K0000T9W
MFR.Part #
Y145510K0000T9W
JLCPCB Part #
C4335769
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 200mW ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS