Y145510K0000B0W
MFR.Part #
Y145510K0000B0W
JLCPCB Part #
C4113992
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 200mW ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount