Y1455100R000A9W
MFR.Part #
Y1455100R000A9W
JLCPCB Part #
C4029958
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 200mW ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS