Y14548K20000T0L
MFR.Part #
Y14548K20000T0L
JLCPCB Part #
C1479696
Description
-55℃~+125℃ 600mW 8.2kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors